Programy CRM

Microsoft Dynamics AX

Microsoft Dynamics AX

Microsoft Dynamics AX liderem wśród platform ERP dla przedsiębiorstw z segmentu średnich organizacji zatrudniających od 100-1000 pracowników

Microsoft Dynamics AX został zaliczony do kwadrantu liderów w raporcie agencji badawczej Gartner "Magic Quadrant for Midmarket and Tier-2 Oriented ERP for Product-Centric Companies". W raporcie oceniono produkty ERP przystosowane do firm zorientowanych na produkt i zatrudniających od 100 do tysiąca osób.

"Codziennie otrzymujemy od klientów informacje o korzyściach, jakie zyskują korzystając z naszych rozwiązań ERP" - Mariusz Wołodźko, dyrektor działu Microsoft Dynamics, z polskiego oddziału Microsoft. - "Umieszczenie nas wśród liderów dostawców platform ERP dla firm segmentu średnich przedsiębiorstw jest kolejnym potwierdzeniem, że Microsoft ma konkretne aplikacje biznesowe i konsekwentnie realizuje wizję oferując kompleksowe i efektywne rozwiązania ERP dla przedsiębiorstw."

Microsoft Dynamics AX to zintegrowany system wspierający zarządzanie organizacją w kluczowych obszarach biznesowych tj. finanse, produkcja, logistyka, zakupy, sprzedaż, marketing, obsługa klienta, który pomaga firmom podnieść efektywność działania. Rozwiązanie to wyróżnia elastyczność i skalowalność, krótki czas wdrożenia i szerokie możliwości dopasowania do zmieniających się potrzeb przedsiębiorstwa. System Microsoft Dynamics AX został zaprojektowany tak, że płynnie integruje się i współpracuje z powszechnie stosowanymi w firmach aplikacjami firmy Microsoft. Przyspiesza to proces wdrożenia oraz redukuje koszt przeszkolenia pracowników.

Microsoft Dynamics AX przyczynia się do osiągania sukcesów przez przedsiębiorstwa działające w konkurencyjnych warunkach. Zapewniają łatwiejszą kontrolę nad kosztami, pomagają skutecznie zarządzać ryzykiem oraz zwiększają produktywności pracowników.

 Polecamy:

borelioza, leczenie boreliozy, lekarz dr Piotr Kurkiewicz z Warszawy

Intuicyjność obsługi systemu sprawia, że pracownicy firm szybko akceptują nowy system i chętnie z niego korzystają przez co inwestycja w system szybko zwraca się a koszt utrzymania systemu jest relatywnie niski. Średni okres zwrotu z inwestycji w system Microsoft Dynamics AX to 23 miesiące.

Wraz z publikacją raportu, portfolio Microsoft rozszerzone zostało o kolejną wersja pakietu - Microsoft Dynamics AX 2009. To rozwiązanie oferuje nowe możliwości wzrostu dla organizacji rozproszonych. Rozwiązanie skupia się na poprawie wydajności procesów, redukcję kosztów operacyjnych oraz wspierają podejmowanie decyzji biznesowych.

Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa rośnie stopień złożoności procesów oraz ich liczba. Microsoft Dynamics AX 2009 dostarcza firmom o rozbudowanej i rozproszonej strukturze organizacyjnej efektywne narzędzia do raportowania, zaawansowanych analiz biznesowych oraz definiowania i kontroli przepływów pracy.

Platforma, zainstalowana na centralnym serwerze firmy, pozwala na jednoczesną pracę na niej przez różne biura organizacji. Dzięki temu Microsoft Dynamics AX 2009 daje jednostkowe i zintegrowane spojrzenie na finanse firmy oraz dostarcza danych odnośnie łańcucha dostaw ze wszystkich oddziałów firmy na całym świecie, co pomaga w uproszczeniu i podniesieniu jakości planowania.

Microsoft Dynamics AX 2009 oferuje m. in.:

  • Centrum Zadań, który porządkuje zadania i dane dotyczące większości zadań biznesowych w czasie rzeczywistym;
  • Interfejs użytkownika, który przypomina interfejsy aplikacji pakietu Microsoft Office, co pozwala pracownikom na szybkie poznanie platformy, co skutkuje wyższą produktywnością użytkowników

źródło: http://www.ax2009.pl

następna>

Ebooki:

Poradnik kredytowy

 

 

Detektyw Częstochowa

Adwokat Częstochowa

Biznes oferty

Copyright 2006-2017 CRM-marketing.pl MIG hosting, Kontakt